maandag 1 januari
1
-
Hele dag
kerstvakantie
vrijdag 22 december – woensdag 3 januari 20:00 – 20:30 kerstvakantie
|
dinsdag 2 januari
2
-
Hele dag
kerstvakantie
vrijdag 22 december – woensdag 3 januari 20:00 – 20:30 kerstvakantie
|
woensdag 3 januari
3
-
Hele dag
kerstvakantie
vrijdag 22 december – woensdag 3 januari 20:00 – 20:30 kerstvakantie
-
CLB open
|
donderdag 4 januari
4
-
Hele dag
CLB open
-
School in de voormiddag open
|
vrijdag 5 januari
5
-
Hele dag
CLB open
-
School in de voormiddag open
|
zaterdag 6 januari
6
|
zondag 7 januari
7
|
maandag 8 januari
8
-
09:00 – 10:30
Directie-overleg
09:00 – 10:30 Directie-overleg Bureau Piet
-
12:00 – 13:00
Kerstfilm 1e jaar - organisatie vertrouwensleerlingen
12:00 – 13:00 Kerstfilm 1e jaar - organisatie vertrouwensleerlingen Studiezaal
-
13:30 – 15:30
WG CDSG
|
dinsdag 9 januari
9
-
Hele dag
Junior College dag voor het 5e jaar
Junior College dag voor het 5e jaar Gent/ Leuven
-
09:00 – 10:00
CEL Leerlingenbegeleiding
09:00 – 10:00 CEL Leerlingenbegeleiding 't Beraad
-
16:00 – 17:30
Overleg 1e graad
16:00 – 17:30 Overleg 1e graad Studiezaal
-
19:30 – 21:00
Ouderraad
|
woensdag 10 januari
10
-
12:00 – 16:00
SVS Zwemkampioenschappen
12:00 – 16:00 SVS Zwemkampioenschappen Sinbad, Sint-Niklaas
-
12:30 – 15:30
Inhaalexamens
-
13:30 – 16:00
Overleg wiskundeplan - Bestuur
13:30 – 16:00 Overleg wiskundeplan - Bestuur Beraad
|
donderdag 11 januari
11
-
12:15 – 13:00
Groene donderdag
12:15 – 13:00 Groene donderdag
-
14:00 – 16:30
Coördinatorenraad
14:00 – 16:30 Coördinatorenraad Lokaal Nadine
|
vrijdag 12 januari
12
-
09:15 – 10:05
Vertederdingen met Erik Burke
09:15 – 10:05 Vertederdingen met Erik Burke Auditorium Greta Weyn (d'Academie) 5EWi, 5LWIA, 5LWE, 5WEWIA, 5LWIB, 5WEWIB
Coördinatie: A. Schatteman
-
10:25 – 11:15
Vertederdingen met Erik Burke
10:25 – 11:15 Vertederdingen met Erik Burke Auditorium Greta Weyn (d'Academie) 5LM, 5EM, 5HWA, 5HWB, 5MWE
Coördinatie: A. Schatteman
-
12:00 – 13:00
Kerstfilm 1e jaar - organisatie vertrouwensleerlingen
12:00 – 13:00 Kerstfilm 1e jaar - organisatie vertrouwensleerlingen Studiezaal
-
16:00 – 22:00
nieuwjaarsdrink
16:00 – 22:00 nieuwjaarsdrink De Foyer
|
zaterdag 13 januari
13
|
zondag 14 januari
14
|
maandag 15 januari
15
-
09:00 – 10:30
Directie-overleg
09:00 – 10:30 Directie-overleg Bureau Piet
-
12:00 – 13:00
Valentijnsactie leerlingenraad
12:00 – 13:00 Valentijnsactie leerlingenraad inkomhal
-
12:15 – 13:00
Balraad
-
17:30 – 21:00
Oudercontact voor alle jaren
17:30 – 21:00 Oudercontact voor alle jaren Studiezaal Examens inkijken met vakleerkrachten
|
dinsdag 16 januari
16
-
12:00 – 13:00
Valentijnsactie leerlingenraad
12:00 – 13:00 Valentijnsactie leerlingenraad inkomhal
-
12:00 – 13:00
Vergadering openschooldag 9 maart
12:00 – 13:00 Vergadering openschooldag 9 maart 't Beraad
|
woensdag 17 januari
17
-
09:00 – 10:00
Kerkbezoek voor 1AMa
-
09:30 – 12:00
SG WIJS! BASO
09:30 – 12:00 SG WIJS! BASO Hoge Kouter Sint-Niklaas
-
10:30 – 11:30
Kerkbezoek voor 1ALa/ 1AMg
-
12:00 – 15:00
Olympiade Nederlands
-
12:30 – 15:00
Eerste ronde Wiskunde-olympiade
12:30 – 15:00 Eerste ronde Wiskunde-olympiade Studiezaal
-
12:30 – 15:30
inhaalexamens
-
13:00 – 16:00
MOEV
13:00 – 16:00 MOEV Sporthal
-
14:00 – 15:00
Infomoment toetscoördinator Vlaamse toetsen
14:00 – 15:00 Infomoment toetscoördinator Vlaamse toetsen online L. Van Hoyweghen en G. Schatteman nemen deel
|
donderdag 18 januari
18
-
Hele dag
CVA - TN
-
CVA VDHL
-
09:00 – 10:00
Kerkbezoek voor 1AMb
-
10:05 – 10:20
Valentijnsactie leerlingenraad
10:05 – 10:20 Valentijnsactie leerlingenraad inkomhal
-
10:30 – 11:30
Kerkbezoek voor 1AMd
-
12:00 – 13:00
Inspraakvergadering leerlingenraad
12:00 – 13:00 Inspraakvergadering leerlingenraad 't Beraad
-
14:00 – 16:30
Pedagogische Raad
14:00 – 16:30 Pedagogische Raad 't Beraad
|
vrijdag 19 januari
19
-
09:00 – 10:00
Overlegmoment voor ll uit 1AMg met De Accolade
09:00 – 10:00 Overlegmoment voor ll uit 1AMg met De Accolade 't Beraad
-
10:05 – 10:20
Valentijnsactie leerlingenraad
10:05 – 10:20 Valentijnsactie leerlingenraad inkomhal
-
13:30 – 16:30
Denkdag BORG
|
zaterdag 20 januari
20
|
zondag 21 januari
21
|
maandag 22 januari
22
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
-
Workshop digitale identiteit voor het 4e jaar (deel 2)
maandag 22 januari – dinsdag 23 januari Workshop digitale identiteit voor het 4e jaar (deel 2)
-
09:00 – 10:30
Directie-overleg
09:00 – 10:30 Directie-overleg Bureau Piet
-
12:00 – 13:00
Balraad - sponsoring
12:00 – 13:00 Balraad - sponsoring 't Beraad Coördinatie: S. Van Osselaer
-
16:00 – 17:30
CPBW
|
dinsdag 23 januari
23
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
-
Workshop digitale identiteit voor het 4e jaar (deel 2)
maandag 22 januari – dinsdag 23 januari Workshop digitale identiteit voor het 4e jaar (deel 2)
-
09:00 – 10:00
CEL Leerlingenbegeleiding
09:00 – 10:00 CEL Leerlingenbegeleiding 't Beraad
-
12:00 – 13:00
Vergadering JOL + oud-leerlingenavond
12:00 – 13:00 Vergadering JOL + oud-leerlingenavond 't Beraad
-
13:00 – 16:30
CDSG
-
14:30 – 15:30
ETC voor leerlingen 2e jaar
14:30 – 15:30 ETC voor leerlingen 2e jaar Boterhammenzaal lagere school
-
16:00 – 17:00
Tussentijdse evaluatievergadering titularissen 1e jaar
16:00 – 17:00 Tussentijdse evaluatievergadering titularissen 1e jaar 't Beraad Coördinatie: L. Van Hoyweghen
|
woensdag 24 januari
24
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
-
12:00 – 14:00
Fysica-olympiade
12:00 – 14:00 Fysica-olympiade Coördinatie: E. Van Steerteghem
-
12:00 – 15:00
MOEV - Scherminitiatie
12:00 – 15:00 MOEV - Scherminitiatie Schermclub Tulpenstraat Sint-Niklaas
-
12:00 – 15:00
SVS Volleybal competitie 1e graad
12:00 – 15:00 SVS Volleybal competitie 1e graad H. Familie sporthal
-
13:00 – 16:00
Nascholing 'Leider in de Klas'
13:00 – 16:00 Nascholing 'Leider in de Klas' Studiezaal
|
donderdag 25 januari
25
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
-
CVA - TN
-
09:00 – 10:00
Kerkbezoek voor 1AMf
-
10:30 – 11:30
Kerkbezoek voor 1AMc
-
15:45 – 17:15
Algemene vergadering Taalkabaal
15:45 – 17:15 Algemene vergadering Taalkabaal Coördinator: A. Schatteman
|
vrijdag 26 januari
26
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
-
Facultatieve verlofdag
-
16:30 – 17:30
Introductiemoment 2 stagiairs
|
zaterdag 27 januari
27
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
|
zondag 28 januari
28
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
|
maandag 29 januari
29
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
-
Duurzame week
maandag 29 januari – zaterdag 3 februari Duurzame week
-
CVA VDHL
-
Moskeebezoek 2e jaar - uitgesteld
Moskeebezoek 2e jaar - uitgesteld 8.45u.- 9.45u.: 2MTWa
9.45u. – 10.45u.: 2MTWd
10.45u.- 11.45u.: 2MTWc
-
09:00 – 10:30
Directie-overleg
09:00 – 10:30 Directie-overleg Bureau Piet
-
09:00 – 13:00
Vergadering personeelsdiensten SG WIJS!
-
13:30 – 15:30
WG CDSG
|
dinsdag 30 januari
30
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
-
Duurzame week
maandag 29 januari – zaterdag 3 februari Duurzame week
-
09:00 – 10:00
CEL Leerlingenbegeleiding
09:00 – 10:00 CEL Leerlingenbegeleiding 't Beraad
-
14:30 – 15:30
Info omtrent uitwisselen rapportgegevens lager onderwijs
14:30 – 15:30 Info omtrent uitwisselen rapportgegevens lager onderwijs Carolus M. Van Landeghem neemt deel
|
woensdag 31 januari
31
-
Hele dag
STEM-olympiade voor 2e jaars
maandag 22 januari – vrijdag 2 februari STEM-olympiade voor 2e jaars In lessen STEM en techniek
-
Duurzame week
maandag 29 januari – zaterdag 3 februari Duurzame week
-
12:00 – 14:00
Biologie-olympiade
12:00 – 14:00 Biologie-olympiade
-
12:00 – 16:30
KRASS Bezoek Europees parlement
12:00 – 16:30 KRASS Bezoek Europees parlement O. Borghgraef en M. Dreesen
-
13:00 – 16:00
MOEV - volleybal 3-3
13:00 – 16:00 MOEV - volleybal 3-3 Sporthal H. Familie
|
|
|
|
|